Teadaanne
spordiennustus-kihlveod

Jalgpallile panustamine

Jalgpallile panustamine

Võib olla just kõige keerulisem asi  jalgpallile panustamisega  on meeletu valik võimalusi ja valik mängude osas, millele sa panustada saad. Aga esiteks pead sa looma endale konto selle online kihlveovedaja lehel. Me lehel soovitatud online kihlveokontorid pakuvad väga laia valikut jalgpallile panustamise suhtes ning samal ajal on need kihlveokontorid ka usaldusväärsed, olles teeninud oma maine ja nime aastate pikkuse perioodi vältel. Registreerimine ükskõik missugusel nendest kihlveokontorite lehtedest ei tohiks võtta kauem kui minut. Peale konto loomist, peaksid sa laadima raha sellele kontole, et alustada jalgpallile panustamist. Krediitkaardiga raha laadimine kontole on kõige tavalisem viis seda teha, kuid paljud lehed aksepteerivad ka muid viise e-raha laadimiseks. Nüüd kus su kontole on raha laetud, võid sa panustada ükskõik missugusele jalgpalli võistlusele,  täpselt nii nagu sa ise tahad.

Jalgpallikihlvedu

Jalgpall on maailmas ülekaalukalt populaarseim spordiala ning kuna seda vaadatakse ja mängitakse kõige rohkem, sõlmivad paljud inimesed üle kogu maailma jalgpallikihlvedusid. Parimaks mooduseks selle suurepärase mängu tulemustele panuseid teha on muidugi kasutada internetipõhise spordikihlveokontori teenuseid. Kihlvedudega tegelevate veebisaitide kasutamine on jalgpallile panustajate seas nende mugavuse, konkurentsivõimeliste väljavaadete, lisaboonuste ja ohutuse tõttu normiks saanud. Kui tahad sõlmida jalgpallikihlveo, pole sul vaja kaugemalt otsida – vaata meie kõrgelthinnatud jalgpalliennustuste saite.

Võimalused jalgpallikihlvedude sõlmimiseks

Jalgpallikihlvedude sõlmimisel võib valida paljude võimaluste seast. Siinkohal püüame selgitada mõnda populaarsemat varianti.

Panustamine jalgpallimängu tulemusele

Panustamine mängu tulemusele on kõige lihtsam jalgpallikihlveo vorm, kuna seejuures ennustatakse lihtsalt mängu lõpptulemust. Jalgpallis on võimalikke lõpptulemusi kolm – ühe või teise meeskonna võit või viik. Iga tulemusega seotud väljavaade määrab väljamakse suuruse.

Händikäpiga panustamine

Händikäpiga panustamisel ei saa panustada viigile. Panustaja valib teatud minimaalse väravate vahe ühe võistkonna kasuks, kusjuures iga väravate vahega on seotud kindel koefitsient. Kui mängu lõppedes langeb väravate vahe panustaja poolt valituga kokku, tähendab see kihlveokontoriga ”viiki jäämist” ja panus tagastatakse panustajale.

Üle/alla panustamine

Selle kihlveoliigi korral panustatakse lihtsalt sellele, kui palju väravaid jalgpallimängus lüüakse. Näiteks võib üle/alla arvuks panna 2,5, mis võimaldab sul panustada sellele, et mängus lüüakse 3 või rohkem (üle) või 2 või vähem (alla) väravat.

Jalgpallikihlvedude väljavaated

Online jalgpallikihlvedude sõlmimisel on oluline aru saada väljavaadetest ehk koefitsientidest. Tavaliselt kasutatakse Ameerika koefitsiente, kuid jalgpallikihlvedudel võib sageli kohata ka kümnendkoefitsiente. Vaatame Ameerika koefitsientide näidet:

Manchester United -125
Everton FC +325
Viik +240

Selles näites pead sa riskima €125, et võita €100 Manchester Unitedile panustades. Teiselt poolt, panustades €100 Everton FC võidule või mängu viigilisele tulemusele, võidad mängu vastavate lõpptulemuste korral €325 või €240.

Jalgpallikihlveod – soovitused

Võrdle koefitsiente – peaaegu iga internetipõhine spordikihlveokontor pakub koefitsente huvipakkuvamatele jalgpallimängudele, mis annab sulle palju võimalusi parima variandi leidmiseks. Kui tahad jalgpallimängudele panustades võitjaks jääda, tuleb sul iga panuse jaoks parimad koefitsiendid leida.

Ole kannatlik – iga nädal toimub paljudes erinevates liigades palju jalgpallimänge. Ära mõtle, et sa pead panustama igale mängule. Ole kannatlik, ja panusta ainult mängudele, mille suhtes sa tõesti kindel oled.