Teadaanne

Betsafe Baltics – Spordiennustamine

Betsafe Baltics Spordiennustamine

  • Pidevalt uued kampaaniad vanadele ja uutele mängijatele
  • kuni €100 väärtuses tasuta panuseid
  • Igapäevased loosid kus sa võid võita €10
  • Üldine miinimum deposiit on 0.10 €, erinevate kampaaniate puhul neist osavõtmise puhul võib see aga varieeruda.
  • Väljamakse kiirus: Kohene
  • Live panustamine:  Jah
  • Mobiilne panustamine: Jah
  • Otse-eetris mängud: Jah
  • Betsafe Balticsi emafirma on Betsson Group (Nordic Gaming ja koos sellega Triobet osteti Betsson Groupi poolt ära 2012. aastal).

Registreeru

 

Betsafe Baltics pakub oma mängijatele pidevalt uusi kampaaniaid ja tervitusboonuseid, et hoida mängimine jätkuvalt põnev nii vanadele kui ka uutele mängjatele.

Üks põnevamaid võimalusi Betsafe Balticus on live panustamine, kus sa võid reaal-ajas spordimängudele panuseid teha ning jälgida skoore. Või kui live panustamine ei ole just see mida sa otsid, siis võid sa mängida live kasiinos kus sa mängiks koos teiste inimestega.

Betsafe Baltics live kasiino

Betsafe  Baltics live kasiino pakub live black jacki, live ruletti ja live baccaratti, kuid see nimekiri läheb veel edasi. Kui sa oled inimene kellele meeldib pidevalt mängida pokkerid, siis me soovitaks sul ka läbi lugeda Triobeti lojaaluse programmi kava. Kui sa liitud Triobeti lojaalus programmiga siis pideva mängimisega teeniks sa tagasi teatud rakebackid, või siis boonused.

Betsafe  Balticsiga saad sa ka end kursis hoida pokkeri ja spordi turniiridega, sest Triobet pakub nii võistluse järgimist kui ka nendest osavõttmist.

Kui sa viibid kodust eemal ning sooviks Betsafe  Balticus mängida mobiili kaudu, siis sul on see võimalus. Mobiilne Triobeti versioon on turvaline ja disainitud nii, et seal oleks kergem ringi navigeerida.

Me soovitame teil lisada Betsafe  Balticsi pakkumiste leht oma veebilehe järdjehoidjatesse, sest Tribet pidevalt uuendab ja lisab pakkumisi mis kehtivad nii vanadele kontodele kui ka uutele liitujatele.

Betsafe  Baltics spordiennustus

Üks parimaid asju Betsafe  Balticsi juures on kindlasti spordi ennustamine. Betsafei spordiennustus nimekiri on meeletult pikk, varieerudes jalgpallist kuni olümpiamängudeni ja sealt isegi kaugemale. Betsafe  Baltics laseb sul panustada nii reaalajas kui ka enne spordivõistluse algust, mis tähendab et sa saaks panustamisest osa võtta ka siis kui mäng toimub teises ajatsoonis ning millegipärast sa ei saaks seda vaadata.

Betsafe  Balticsi mängude streamimine

Kui sa soovid vaadata mänge otse reaalajas, siis pakub Betsafe  Baltics ka võimalust Live Streamida mänge. Selle tegemiseks pead sa loomulikult olema Betsafei kasutaja ja et Betsafe  Balticsis registreeruda pead sa vaid klikkama all olevale nupule.

Registreeru

Vaata ka

PAF-reaalne-raha-boonus

PAF 20€ reaalse raha boonus

PAF 20€ reaalse raha boonus Praegu pakub PAF kõikidele uutele liitujatele tervelt 20€ reaalset raha …