Teadaanne
Kas deposiidita boonused on online kasiinos lunastatavad?

Kas deposiidita boonused on online kasiinos lunastatavad?

Kas deposiidita boonused on online kasiinos lunastatavad?

Mängides mänge online kasiinodes, siis online kasiinod lubavad deposiidita boonuseid vaid selleks et uusi kliente meelitada. Deposiidita boonus on tasuta krediidi saamine lehele kasutaja registreerimisel. Iga online kasiino jagab mingisugust boonust. Deposiidita boonused on ainulaadses, sest mängijad ei pea raha lehele sisse kandma enne boonuse saamist. Tavaliselt kasutatakse boonuseid selleks et mängija saaks mängida lehel ükskõik millist mängu nagu tavaliselt kui siis ei pea nad raha lehele sisse kandma.  Kasiinod ei kaota sellega suurtes kogustes raha. Enamus mängijatele meeldib mängida kasiino kulul kuid tavaliselt nad kaotavad saadud raha enne välja kandmise limiidi täitumist ära. Kui mängija siiski suudab nii palju raha teenida tasuta saadud rahaga siis tavaliselt saavad neist lojaalsed kliendid. Seega, teenivad sellest boonusest kõik. Sellega on ka erinevaid seonduvaid regulatsioone.

Väga palju on kirjutatud ka peenikeses kirjas, kes saavad deposiidita raha boonuseid. Tihti keelavad mõned teatud riigid selliste boonuste saamist erinevatel põhjustel. Tavaliselt on selleks põhjuseks see, et selles riigis elavad kodanikud kasutavad pahatahtlikult deposiidita saadud raha ära. Ja loomulikult peab selle saamiseks olema piisavalt vana et mängida ning teenitud raha välja kanda. Lisaks sellele saab boonust kasutada vaid üks inimene kogu majapidamise peale. Mitmete kasutajate loomine boonuste saamiseks on täielikult ära keelatud ning reeglitevastane. Väga oluline on, et mängija loeb reegleid ja sätteid enne kasutaja loomist. Paljud inimesed kahtlustavad, kas kasiinod üldse austavad sellist boonust.

On ka mõningaid juhtumisi, kus online kasiino ütleb, et nende boonused pole lunastatavad. Enamik deposiit boonuseid on saadaval alles siis kui mängija saavutab teatud nõudmised, mis on raha väljakandmiseks vajalikud. Online kasiinod ei tee muidugi raha väljakandmist lihtsaks mõndadel ilmselgetel põhjustel, kuid kui mängijal on mõningane strateegia välja mõeldud, ei ole see raske. Kui deposiiti pole võimalik välja kanda siis see ei tähenda seda, et mängijal pole võimalik teenida boonuse pealt. See tähendab lihtsalt seda, et neil pole võimalik esialgset boonust kohe välja kanda. Tulu mis saadakse panustamisest on siiski võimalik välja kanda, kui teatud nõuded on täidetud. Lisaks sellele on boonused kehtivad vaid teatud mängudes.

Mõningatel juhtudel saab deposiidita boonuseid kasutada vaid teatud mängude mängimiseks. Mõnikord saab boonuseid kasutada mänguautomaatidel mägnimiseks. Kui mängija mängib selle asemel aga mõnda teist mängu, kaotavad nad boonused. Seega on oluline lugeda reegleid hoolikalt. Paljud kasiinod piiravad mänge, kus saab kasutada kahepoolset panustamist. Üheks näiteks sellest on Rulett ja Baccarat sest mägnija saab panustada Mustale või Punasele Ruletile või Mängijale ja Pankurile Baccaratis, seega on boonus lihtsalt võimalik suureks kasvatada sest kaotamise tõenäosus on väike. Sellist asja kutsuvad kasiinod “boonuse väärkasutamiseks”. Mängija ei pruugi ilma jääda oma boonusest vaid ta võib ka igaveseks oma kasutajast ilma jääda. On teatud juhuseid kui uus mängija ei saa kasutada oma boonuseid.

Selleks, et mängija ei saa kasutada oma boonuseid võib olla erinevaid põhjuseid. Nad võivad olla eksinud mõne reegli vastu kui registreerisid ennast lehele. Põhjuseks võib olla ka see, et keegi on juba sellest majapidamisest või samast arvutist registreerunud ning kasutanud boonust. On võimalik, et nad sisestasid boonuskoodi valesti. Tihtipeale on boonuskoodid tähtede osas tundlikud. Kui mängija loeb lehel olevaid reegleid siis tõenäoliselt suudab ta välja mõelda, milles viga on. Lisaks ei pruugi mängija oma boonust saada kui ta on mõnel teisel selle leheküljega seotud lehel juba boonust kasutanud. Kui lehtedel on sama omanik, siis tõenäoliselt kasutavad nad sama süsteemi ning samasuguseid boonuseid. Seega saab mängija kasutada boonust vaid ühel leheküljel. Üks boonus veel mida kasiinod pakuvad on tasuta mängimine.

Tasuta mängimise kasiinod koosnevad tavaliselt suurtest kogustest eurodest. Tuhat kuni tuhat viissada eurot on tavaliselt nende boonuste suurusteks. Aeg, mil mängija saab boonuseid kaustada varieerub tavaliselt ühest tunnist ühe päevani. Nad saavad mängida ka erinevaid mänge, millel on tavaliselt vaid mõned keelud. Siis, kui aeg saab läbi, lubatakse mängijatel kas kogu võidetud raha mis ületab esialgselt saadud summat endale jätta või vaid mingi osa sellest. Need pakkumised on suurepärased selleks, et proovida erinevaid mänge populaarsetel kasiino lehekülgedel ning et katsetada erinevaid programme. Tõenliselt suured summad ning võidud saadakse muidugi siis kui mängijad kannavad raha välja lehtedelt mis neile meeldivad.

Kogu selle konkurentsiga mis online kasiinodes on üle maailma kõikide mängijate vahel, ei jää kasiinodele just palju võimalusi uute mängijate leidmiseks ning mängude katsetamiseks. Nad regulaarselt otsivad uusi meetodeid selle vea parandamiseks. Mängijatele mõne euro või paarituhande euro andmine alustuseks on heaks investeeringuks lehekülgede poolt, eriti veel siis kui uued mängijad hakkavad oma enda raha sisse kandma. See on kasulik mõlemale poolele, inimestele on see kasulik sellepärast, et nad saavad tasuta proovida lõbusaid kasiino mänge ning tutvuda süsteemidega ning et aru saada kas soovivad kasiinoga liituda, ilma, et nad peaksid oma raha sisse kandma. Ükski deposiit boonus ei ole boonuseks vaid leheküljele vaid alati on see boonuseks ka mängijale.