Teadaanne
????

Kihlveopanga haldamine

Kihlveopanga haldamine

Kihlveopanga haldamine on pikaajalise eduka panustamise oluliseks elemendiks. Vaheajad kihlvedude sõlmimises annavad võimaluse hinnata saavutusi ja uuesti läbi vaadata panustamise rahalised vahendid. Samuti annab see mänguritele, kes pole mõelnud kihlveopanga strateegiast, võimaluse koostada see enne uue kihlveokampaania algust.

Sageli on suvi hea aeg selleks, et mõtiskleda eelnevate kuude kihlvedude üle ja veelkord läbi mõelda panustamisstrateegiad, kaasa arvatud kihlveopanga haldamine. Sõltumata spordialast, millele panuseid tehakse, või selle aastasest võistlusgraafikust, on alati kasulik teatud aegadel inventuuri teha, et tagada piisav finantseerimine, vastuvõetav sooritustase ning kõigi nõrkade kohtade identifitseerimine ja kõrvaldamine. Pikaajaliseks edukaks panustamiseks on hädavajalik distsipliin ja kihlveopanga haldamine on selle oluliseks osaks. Siinkohal toome välja mõned punktid, mille üle tuleb järele mõelda ja mida tuleb õigesti mõista enne, kui uuesti kihlveokontoritega lahingusse astuda.

Kihlveopanga haldamine

Allpool on toodud nimekiri sellest, mille üle tuleks järele mõelda esmakordsel kihlveopanga kavandamisel või olemasoleva plaani optimaalsuse kontrollimisel:

Eralda rahalised vahendid kihlveopanga jaoks

Kihlveorahade eraldamine igapäevaseks kasutamiseks mõeldud vahenditest on kihlveodistsipliini kehtestamise oluline osa. Samuti on see väga hea meetod tagamaks, et kihlvedusid sõlmitakse õigetel põhjustel ja otsuseid ei võeta vastu hirmu või ahnuse tõttu.

Koosta või täienda panustamisplaani

Panustamisplaanid võivad iseenesest aidata lahendada mitmeid küsimusi. Kuid siiski on kasulik neid aeg-ajalt uuesti läbi vaadata. Vajalik panuste arv kihlveopangas varieerub sõltuvalt sellistest teguritest, nagu keskmised koefitsiendid, panustamise liik ja riskivalmidus. Ideaaljuhul võiks aga pärast edukat kihlveoperioodi kasumi suurendamiseks plaanijärgseid tasemeid suurendada, nii et plaane tasub sageli revideerida.

Kaalu pikaajalisi võimalusi

Kihlveobörsid, nagu Betfair, on teinud võimalikuks kauplemise pikemaajalistel spordikihlvedude turgudel ning üheaegselt kihlveopanga uuesti läbivaatamisega võiks vaheaega kihlvedude sõlmimises kasutada selleks, et kaaluda kõiki olemasolevaid võimalusi või järele mõelda tulevaste võimaluste üle.

Tuvasta tugevused ja nõrkused

Arvepidamine kihlvedude üle on pikaajaliseks eduks äärmiselt oluline – selle üheks peamiseks põhjuseks on võimalus läbi viia analüüsi. Saab keskenduda edukamatele aladele, samal ajal kui osalust negatiivse tulemiga aladel võib vähendada või sellised kihlveod üldse lõpetada. Kihlvedude valim peab olema piisavalt suur selleks, et analüüsi tegemisel oleks mõtet, kuid selle tingimuse täitmisel on tulemused väga väärtuslikud.

Spetsialiseeru

Tagasivaade eelnevatele tulemustele võib välja tuua väga edukad alad või näidata alasid, kus sul on kihlveokontorite ees eelis. Alati on tõenäolisem, et sellisel juhul on tegemist väiksemate turgudega, kuna ilmselgelt keskenduvad kihlveokontorid (vastupanustajad) nende jaoks rohkem tulu toovatele turgudele. Just sellistele nišialadele, -turgudele ja -võistlustele peakski mängur oma jõupingutused keskendama. Üks asi, mida tuleks spetsialiseerumisel uurida, on head infoallikad – ja siin pole midagi paremat otseülekannete vaatamisest. Tänapäeval pakuvad paljud onlain kihlveokontorid otseülekannete voogedastuse teenust, kusjuures spordiülekandeid tehakse kogu maailmast. Kui mingi võistluse ülekanne sulle huvi pakub, kasuta pakutav võimalus täiel määral ära.

Kontrolli kihlveokontosid

Pikaajaliseks eduks on eluliselt vajalik omada mitmeid onlain kihlveokontosid. Ainult ühes kihlveokontoris tegutsedes võid sa jätta kasutamata 20% kõrgemad koefitsiendid teistes kontorites ja maailmas on väga vähe mängureid, kes suudavad sellise marginaali kihlveokontori vastu tasa teha. Seega on tähtis leida erinevad kihlveokontorid, mis sobivad turgude jaoks, millel sa tegutsed.
Selle kõigega tegelemine võib tunduda tüütuna, kuid kihlveokontorite edestamine pikemas perspektiivis pole lihtne ülesanne – seda illustreerib pilguheit hasartmängupressis avaldatud soovitustabelitele. Ülaltoodu ellurakendamine tagab sulle „tippvormi“ kihlveolahingu jätkamiseks.

Vaata ka

nishni-novgorodi-staadion

Nižni Novgorodi Staadion – 2018 Jalgpalli MM

Nižni Novgorodi Staadion Mahutavus: 44 899 Lõpetatud: detsember 2017 Hind: $290 millionit Asukoht: Nišni Novgorod …