Teadaanne
skrill

Kuidas kasutada Skrilli kasiinost raha välja võtmiseks

Kuidas kasutada Skrilli kasiinost raha välja võtmiseks

Online kasiinos mängimine võib olla väga lõbus kuid kui sa soovid mängida reaalse raha peale, on sul vaja kanda oma raha kasiino kontole. Sa võid muretseda raha sisse maksmise pärast, kui teed seda otse oma pangakontole kuid kui kasutad Skrill-i, siis pole vaja enam muretseda. Isegi kui sa pole Skrill-i kunagi kasutanud või sellest midagi kuulnud siis tea, et see on suurepärane meetod raha kandmiseks oma virtuaalse kasiino kontole. Alljärgnevalt on toodud asjad, mida peaksid teadma selle kohta.

Registreeri SKRILLi

Mis on Skrill?

Selleks on paar väga head põhjust, miks kasutada sellise ettevõtte nagu Skrill abi, et kanda raha virtuaalse kasiino kontole:

 

  • Oma rahandusega seotud informatsiooni kaitsmiseks – Kui mängite õiges online kasiinos, siis teil pole vaja selle pärast muretseda . Kuigi, Skrill-i kasutamine tagab teile lisakaitse ning pole tarvis muretseda oma isikliku informatsiooni sattumise pärast valedesse kätesse, sest Skrill töötab teie kaitsmise nimel pettuste eest.

  • Võimalus saata raha kiiresti – Skrill teeb teie online kasiino kontole raha kandmise kiireks, seega saate mängima hakata koheselt.

  • Maksete vastuvõtmine – Kui kasutate online kasiinodesse raha kandmiseks deebet või krediitkaarte, siis peate ära märkima ka konto, kuhu soovite võidud välja kanda. Skrilli kasutades jääb see mure ära, sest raha saatmine ja kättesaamine toimuvad mõlemad samalt kontolt. Seega saate oma võidud kordades kiiremini kätte.

  • Kui lugesite eelnevat loetelu, siis saite aru, kui hea mõte on Skrilli kasutamine online kasiinodes arveldamiseks. Kui te päris täpselt ei saanud aru kuidas, siis lihtsalt järgige neid lihtsaid samme; sellega tagate endale võimaluse kohe mängima asuda.

Otsige kasiino, mis aktsepteerib Skrilli

Esiteks peate ilmselgelt leidma kasiino, mis toetab Skrilli teenuseid. Õnneks paljud internetis tegutsevad kasiinod aktsepteerivad Skrilli maksevahendina, seega ei tohiks see ülesanne keeruline olla. Võite alati ka online otsinguid kasutada või kasiinode nimekirja, et selgitada välja, millised neist lubavad kasutada Skrilli. Lisaks sellele soovitame kontrollida kõiki su eelnevaid lemmikkasiinosid sest sa üllatud, kui paljud neist kasutavad Skrilli.

Registreeruga Skrilli kasutajaks

Enne raha saatmist ning saamist Skrilli kasutajaga, on ilmselgelt vaja üks kasutaja endale luua. Õnneks on see väga lihtne. Kõik, mis selleks tegema pead on Skrilli veebilehekülje külastamine, seejärel järgige lihtsaid samme kuidas luua tasuta Skrilli kasutaja. Vaja on vaid sisestada peamine isiklik informatsioon, nagu näiteks postiaadress, telefoni number ning teie nimi.

Rahasta oma Skrilli kasutaja

Pärast konto loomist on vaja natuke raha kontole kanda, et saaks seda kasutada online kasiinodesse maksmiseks. Õnneks on ka see imelihtne ning Skrill pakub mõningaid valikuid. Näiteks saate kasutada MasterCardi, Visa või American Expressi kaarti oma kontole koheselt raha kandmiseks.

Kasuta Skrilli oma online kasiino kontole raha kandmiseks

Sinu valitud online kasiino peaks pakkuma sulle lihtsaid juhiseid, kuidas nende leheküljel Skrilli kasutada raha kandmiseks oma kontole, seega otsige informatsiooni kasiino veebileheküljelt.

Nagu näete, siis Skrill on suurepärane valik raha peale – ning väljakandmiseks oma online kasiino kontolt. Kui järgnete ülaltoodud sammudele, siis peaks alustamine olema imelihtne. Pärast nende järgimist saate muretult raha edasi ja tagasi liigutada ning keskenduda peamisele – mängimisele.

Registreeri SKRILLi

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga