Teadaanne
Miks on mõned boonused keelatud teatud online kasiino mängudele

Miks on mõned boonused keelatud teatud online kasiino mängudele

Miks on mõned boonused keelatud teatud online kasiino mängudele

Boonused mängivad suurt rolli ahnete mängurite meelitamisel teatud kasiinodesse. Boonusena saadud raha annab lühikese “tasuta mängimise” neile mänguritele, kes soovivad suurematele panustele mängida kuid ei soovi suure rahaga riskida. Kasiinod sekkuvad ning lahendavad selle dilemma. Boonusraha antakse nii, et mängur saab seda segada oma rahaga ning kasutada seda “kingitust” mis kasiino talle pakkus. Mõndadest reeglitest peab kinni pidama ning need on sageli üsna mõistlikud. Siiski, võivad mõned meist mõelda, miks osad boonused ei kehti kõikidele mängudele.

Reeglite nimetamine piiranguteks või keeldudeks on natuke ebaõiglane. Nendest sõnadest jääb mulje nagu kasiino üritaks takistada neid, kes muidu oleksid kasiinos mängijad. Asi pole sugugi mitte selles. Pigem on need keelud mis piiravad teatud mängude mängimist selleks, et säiliks ettevõtluse põhimõte.

Põhiline Valem

Lihtsaim seletus selleks leidub kombinatsioonis konkurentsi, hea klienditeeninduse ja suurepärase turunduse vahel. Kasiinod kasutavad mängupõhiseid boonuseid selleks, et meelitada teatud sorti mängureid lootuses, et nad on siis õnnelikud. Boonused on ka viisiks, kuidas pikendada reklaamipõhiseid boonuseid kaugemale lihtsalt “registreerimisest” ja “taaslaadimise” pakkumistest. Kui neid samu boonuseid kasutataks üha uuesti ja uuesti, siis nad kaotaksid oma atraktiivsuse.

Uute klientide meelitamine

Selle tulemusena ei mõjutataks enam potentsiaalseid kliente. Lühidalt öeldes oleks neil boonustel ülimalt raske uusi kliente tuua.  Juhul kui kasiinod oleksid võimelised uusi kliente meelitada ning hoida vanu kliente õnnelikuna, siis kasiino kaotaks kokkuvõttes oma turuosa. See pole just ideaalseks maastikuks kasiinole äri tegemiseks, kui tegu on niivõrd konkurentsirohke keskkonnaga.

Et panna asjad perspektiivi, siis teatud mängud on tuntud oma ülimalt suure populaarsuse poolest, mida mängivad väga paljud inimesed. Blackjack, pokker ja erinevad mänguautomaadid omavad väga suurt hulka fänne. Kui kasiinod pakuvad nendele mänguritele boonuseid, siis kasiino suudab säilitada oma tulu ning populaarsuse mängurite seas. Juhul kui boonused on väga helded, võivad ühe kasiino kliendid teise kasiinosse minna, sest sealsed pakkumised on niivõrd head.

Uute klientide püüdmine ei ole ainuke põhjus, miks kasiinod peaksid olema huvitatud teatud mängudele kehtivatest boonustest. Ka tavalistele mängijatele, kes regulaarselt proovivad oma õnne virtuaalsetes mängudes, on need, kellele on mõned boonused mõeldud.

Lojaalsuse tasustatavus

Pakkudes ainulaadseid boonuseid teatud mängudele, hakkavad inimesed, kes mängivad teatud kasiinodes mõtlema, et neid peetakse olulisteks ning tasustatakse selle eest. Mitte miski ei pane end rohkem austatuna tundma kui see, et kasiino teadustab teid kui lojaalset klienti ning hoolib, et oleksite püsiklient edasi.

Neil tekib põnevus, kui näevad, et neil on nüüd suurem võimalus suuremaid summasid võita ning see loob positiivse tunde. Selle tagajärjel võivad kasiinod oodata ka kõrgendatud tähelepanu sotsiaalmeedias, foorumites, blogides ning isegi ka hinnanguid tegevatel lehekülgedel. Asjatu on öelda, et sedasorti tasuta reklaami hinnatakse nende poolt, kes seda kasiinot töös hoiavad.

Teiste mängude mängijatele keskendumine

On olemas ka teistsorti inimesed, kes võivad hakata huvi tundma teatud mängudele keskenduvate boonuspakkumiste kohta. Nendeks inimesteks on need, kes külastavad pidevalt kasiinot kuid mängivad teisi mänge. Neile võib huvi pakkuda panustamine mänguautomaatides ja pokker võib tunduda neile väga köitvana. Vahest vajavad nad midagi lisaks, et teha see esimene katse või proovimäng. Boonusraha võib olla piisavaks tõukeks neid uute mängude proovimise suunas. Kuna neile pakutakse tasuta boonusraha, siis on see pakkumine liiga hea et mitte proovida. Kui neile need mängud meeldivad, siis võivad nad olla veelgi õnnelikumad ning külastada kasiinot tihedamini, kui saavad seal oma uusi lemmikmänge mängida.