Teadaanne
mis-on-racebook

Mis on racebook?

Mis on racebook?

Racebook on lihtsalt seletades võiduajamise peale panustamine. Racebook on tavaliselt online hasartmängu lehtede pool pakutav teenus kus sa saad hobust võiduajamise peale kihla vedada.

Racebookiga alustamine

Enamus inimesi tikub tegema spordiennustust numbritele mis neile meeldivad või mis seostub mingi sündmuse või esemega. Sedasi panustades lähevad nad puhtalt õnne peale välja, arvesse võtmata tegelikke fakte mis võiks nende šansse suurendada.

Teised inimesed võivad hoopis kasutada handicappi meedotit mis on omamoodi kunst kus sa analüüsid hobuse eelnevaid võistlusi ning tulemusi ja kasutad seda, et valida kelle peale sa panustad.

Hobustele panustamise puhul peaks sa arvesse võtma kuidas nad jooksid näiteks viis eelnevad jooksu ja siis valiks hobuse kes loogiliselt peaks paremini jooksma. Hobuste võidujooksmisel pakutakse just handicapi meetodi jaoks eelnevate jookusde infot, millele põhinedes saaks eriti algajad harjutada oma handicappi panustamist.

Lihtsalt öeldes ei ole mitte midagi põnevamat kui võitja valimine.

Racebooki spordiennustus tüübid

Hobuste võidujajamisel on muidugi teistugused panustamise tüübid, mida sa kindlasti pead teadma.

Win (võitja)

Selle panustamisega peab hobune tulema esimeseks. Panustamise tüübi raskuseks hinnatakse keskmist taset.

Place (kohale)

Hobune peab tulema esimeseks või teiseks. Panustamise tüübi raskuseks hinnatakse kerget taset.

Show

Hobune peab tulema kas esimesele, teisele või kolmandale kohale. Panustamise tüübi raskus taset hinnatakse väga kergeks.

Quinella

Sinu panuse hobused peavad lõpetama kas esimese või teise koha peal – tavaliselt kohtade järjekord ei loe. Panustamise tüübi raskus taset hinnatakse kõige kergemaks.

Exacta või Perfecta

Kaks sinu valitud hobustest peavad lõpetama esimesel või tesiel kohal – täpselt sinu valitud järjekorras. Kui su valitud järjekord ei klapi hobustega, siis sa kaotad kihlveo. Panustamise tüübi raskus taset hinnatakse suhteliselt raskeks.

Trifecta

Sa valid kolm hobust kelle peale sa panustad ning nad peavad lõpetama täpselt sinu valitud positsoonidel – esimesena, teisena ja kolmandana. Panustamise tüübi raskus taset hinnatakse keeruliseks.

Superfecta

Sa panustad neljale hobusele ning valid täpse järjekorra mis positsoonidel nad lõpetama peavad. Panustamise tüübi raskus taset hinnatakse äärmiselt keeruliseks.

Päevane duubel

Sa pead valima hobuse, kes tuleb esimeseks kahes erinevas võiduajamises. Panustamise tüübi raskus taset hinnatakse keeruliseks.

Vali kolm

Sa pead panustama õieti kolmele võitjale kolmes erinevas võiduajamises. Kõik kolm hobust peavad tulema esimeseks, et sa saaks võita. Panustamise tüübi raskus taset hinnatakse keeruliseks.

Vali neli ja vali kuus

Üsna sarnasena ”vali kolm” tüübile, pead sa valima neli võitjat neljas erinevas jooksus, või siis kuus võitjat kuues erinevas jooksus. Kuue võitja valimine on loomulikult terve võiduajamise jackpot, aga samas on ta ka absoluutselt kõige keerulisem saavutada.

j-kelly-kriteerium Kelly kriteerium

Kui sind huvitab kuidas hobustele panustada ning mis Kelly kriteerium on, siis soovitama me sul lugeda läbi see artikkel.

Loe edasi

Vormel 1 panustamise strateegia

Meeldib sulle vormelite võidusõit? Klikka siia ja loe kuidas sa saaks kõige paremini panustada vormelite võidusõidule. Ka pakume me sulle siin strateegiat millega saaks sa paremaid kihlvedusi sõlmida F1 sõitudele.

Loe edasi