Teadaanne
spordile-panustamine

Spordile panustamise boonused ja tasuta panustamine

Spordile panustamise boonused ja tasuta panustamine

Kuigi on mitmeid põhjuseid, miks on spordilehekülgedel panustamine parimaks viisiks spordile panustamiseks, siis väga vähesed neist on sama ahvatlevad nagu boonused ja tasuta panustamine. Kui sa pole tuttav sellega, kuidas spordi boonused panustamisel töötavad, siis need on põhimõtteliselt nagu lisaraha, mis kantakse sinu kontole ning selle eest saate panustada. Üldjuhul peab esmalt mingi summa sisse kandma ning panustama, et need aktiveerida kuid tegu on siiski tasuta rahaga.

Boonused on suurepäraseks viisiks vahendite suurendamiseks oma kontol ja mõned leheküljed on veel eriti helded, eelkõige uute klientidega ning siis kui kantakse esimest korda oma kontole raha. Alljärgnevalt seletame miks leheküljed neid jagavad ning toome välja erinevad saadaval olevad variandid. Lisaks seletame, miks on ülimalt oluline saada aru kasutustingimustest mis nendega üldjuhul kaasnevad ning jagame nippe hea boonuse leidmiseks.

Miks leheküljed jagavad boonuseid ja tasuta panustamisi

Panustamist võimaldavate spordilehekülgede arv on silmnähtavalt suurenenud viimaste aastate jooksul mil virtuaalne panustamine on populaarsust kogunud, see tähendab et panustajatel on rohkem valikuid kus oma panuseid teha. Selle tulemusena peavad leheküljed kõvasti vaeva nägema, et uusi kliente leida ning et neid õnnelikena hoida. Tavaliselt on üheks selliseks viisiks boonuste pakkumine. Boonused on tasuta panused mida jagatakse ning põhiliselt motivaatoriteks et nende lehekülje kasutamist jätkata.

Idee peitub selles, et inimesed on palju kergemalt nõus liituma leheküljega kui saavad registreerumise eest teatud boonuse. Lisaks sellele kannad sa suurema tõenäosusega raha kontole kui saate selle eest boonuseid. Leheküljed kalduvad seda meetodit kasutama sest pikas perspektiivis tasub see neile ära kuna uutest klientidest saavad püsikliendid.

Selle põhjuseks on see, et inimesed üldjuhul kaotavad raha. Kui lehekülg annab ära 100€ aga inimene kulutab 500€, siis see on ilmselgelt heaks äri tegemise viisiks. Kuigi, mitte kõik meist ei kaota raha ning on võimalik teenida boonuste pealt. Kui olete oskuslik panustaja ning suudate võita, siis saate selle boonuse veelgi suuremaks summaks muuta ning teenida lisakasumit.

Boonuse kasutustingimused

Teil võib tekkida küll tunne, et millegi niisama saamine on liiga hea et tõsi olla, kuid sellised boonused on tõepoolest olemas. Päris õige pole aga öelda, et saate selle mitte millegi eest, sest teatud kasutustingimused on tavaliselt vaja nende saamiseks täita. Kuid enamikel juhtudel pole need ebamõistlikud või põhjendamatud. Tavaliselt peate kandma kontole teatud summa, et saada boonus või tasuta panus ning peate panustama teatud summa enne, kui saate raha välja kanda.

Summat, mis on vaja panustada kutsutakse panuse nõueteks või mängimiseks läbi nõuete kuid täpsed tingimused võivad varieeruda. Mõndadel lehekülgedel on nõuded väga madalad kuid samas osadel on need üsna kõrged. Just seetõttu on ülioluline tutvuda tingimustega enne boonuse lunastamist.

Mõndadel lehekülgedel on teatud reeglid selle kohta, millised panused lähevad panuse nõuete alla seega kindlasti kontrollige selliseid sätteid. Võite näha, et väga väikestele võimalustele ei lähe arvesse. Mõned leheküljed lubavad tasuta panuste summa ja võidud alles jätta kuid teised jätavad alles vaid võidud. Seda peaks samuti kontrollima, sest sellest kujuneb väga suur vahe panuse väärtuses.

Spordipanuste boonuste tüübid

Levinuimaks boonuseks mida spordile panustamise leheküljed pakuvad on registreerimise boonus. Seda pakutakse teile siis, kui registreerute leheküljel. Tavaliselt on selleks teatud protsent oma esimesest sissemakseks kuid sellele on pandud ka maksimaalne väärtus. See summa lisatakse kontole kantud summale ning siis, kui vajalikud nõuded on täidetud, saate selle välja kanda koos oma võitudega.

Mõned leheküljed pakuvad aga hoopis kindlas suuruses rahasummat esimesel sissemaksel. On olemas ka lehekülgi, mis lasevad ühe väikese panuse teha tasuta selle eest, et liitusite leheküljega. Paljud lehed ei anna teile küll boonusraha kuid annavad teile tagasi esimese kaotatud panuse summa. See pole küll sama väärtuslik kuid tähendab, et esimese panustamise saate teha riskivabalt. Registreerumiste boonuste võrdlemine on väärt, sest siis saate valida lehekülje, mis pakub parimat boonust.

Raha laadimise boonused on samuti väga levinud ning mitmed leheküljed pakuvad neid. Need on põhimõtteliselt nagu registreerumisel jagatavad boonused kuid neid saavad pigem eksisteerivad kasutajad. Mõned leheküljed pakuvad neid näiteks igal kuul raha välja kandmisel, mõned aga vaid nädala esimesel raha välja võtmisel. Osad jagavad sedasorti boonuseid ka igal raha väljakandmisel kuid need on üldjuhul väga ebaharilikud.

Enamus lehekülgedel on teatud sorti skeemid et premeerida oma klientide aktiivsust ja lojaalsust.